Etkinlik ve Fuarlarımız

 
 
Sigma Dubai Fuarı 3

Sigma Elektrik olarak Middle East Energy Fuarı'nda standımızı ziyaret eden Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma sektöründeki tüm iş ortaklarımıza ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz.⁣

Sigma Elektrik Middle East Energy Fuarı'nda!

Elazığ

Keban Barajı, Palu Kalesi, Harput Kalesi, Hazar Baba Kayak Merkezi, Hazar Gölü, Harput Ulu Camii, Murat Nehri ve çok daha fazlası ile Anadolu'nun saklı cenneti Elazığ günleri 4-5-6-7 Ekim tarihlerinde Yenikapı’da gerçekleşecek! Bu önemli etkinliğe Sigma Elektrik olarak sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Elazığ Günleri'ne Sponsor Olduk!

Basın Bülteni

25 yıldır sizlerle birlikte olan Sigma Elektrik, Win Eurasia 2018 Fuarı'nda büyük ilgi gördü. Bu yıl düzenlenen fuarda Alçak Gerilim Devre Kesicileri, Kaçak Akım Algılama ve Koruma Sistemleri, Motor Koruma Şalterleri, Alçak Gerilim Kontaktörleri, Enversör Kontaktörleri gibi birçok başlık altında ürün sergiledi.

Sigma Elektrik Win Fuarı'nda!

1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi fabrika gezimizi gerçekleştirdik. İBB de kontrolör, proje sorumlusu ve arge çalışanı olarak görev yapan arkadaşlarımızla fabrikamızı gezdik. Yerli üretimi bizzat kendileri görmek istedi ve fabrika gezisinden çok hoşnut kaldılar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sigma'da

1

Kiptaş’ın Arge Müdürü Vedat AKSU, Arge Personeli Arif ÇELEB, Kontrolörleri Uğur DUMAN ve Adem SOLMAZ fabrikamızı gezmek için ziyaretimize geldi. Kalıphaneden test laboratuarına, arge çalışmalarından montaj kısmına kadar her tarafını gezdikten sonra genel olarak çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Kiptaş'ın Değerli Kontrolleri Ziyaretimize Geldi

1

Sigma Elektrik olarak 19 – 21 Nisan tarihleri arası Mersin, Hatay ve Adana’da olmak üzere düzenlediğimiz AG KORUMA VE KONTROL ELEMANLARI seminer programının ikinci durağında Hatay’da, Grand Boğaziçi Otel’de konuklarımızla buluştuk.

Sigma Elektrik Hatay Semineri

1

Sigma Elektrik olarak 19 – 21 Nisan tarihleri arası Mersin, Hatay ve Adana’da olmak üzere düzenlediğimiz AG KORUMA VE KONTROL ELEMANLARI seminer programının ilk durağında Mersin’de, Navona Otel’de konuklarımızla buluştuk.

Sigma Elektrik Mersin Semineri

1

Alçak Gerilim Şalt cihazları üretimi alanında faaliyetlerini sürdüren Sigma Elektrik Ortadoğunun önde gelen sektörel fuarlarından Middle East Electricity fuarına üst üste 4. kez iştirak etti.

Dubai Middle East Electricity Fuarı'ndaydık

1

2014 yılını başarılı bir şekide kapatan ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazar payını artıran firmamız ülkemizdeki en büyük sektörel fuar olan WIN fuarını da başarı ile tamamladı.

Sigma Elektrik 2015 Winn Fuarı'nda

1

Sigma Elektrik olarak bu yıl da WİN fuarında yerimizi aldık. 4 gün süren bu fuarda Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizle, eğitimine devam eden öğrencilerimizle buluştuk.

Sigma Elektrik Winn Otomasyon Fuarı'na Katıldı

1

Mevcut pazarımızı büyütmek ve yeni pazarlara açılmak, gelişmekte olan bölge ülkelerinde öncü rol oynamak, elektrik sektöründe yaşanan gelişmeleri takip etmek ve en yeni ürünleri ve uygulamaları yerinde görebilmek, ürünlerimizi daha geniş kitlelere tanıtmak için fuardaki yerimizi aldık.

Sigma Elektrik Toki Ebo Fuarı'na Katıldı

1-7

Sigma Elektrik olarak 2017 yılında Türkiye genelinde yapacağımız seminer programına başladık. Programın ilk ayağında 19-21 nisan tarihlerinde Mersin, Hatay ve Adana'da EMO işbirliği ile seminerlerimize start verdik.

Sigma Elektrik Emo İşbirliği ile Türkiye Genelindeki Seminerlerine Başladı

1-8

Spor ve sporcunun dostu Sigma Elektriğin hafta sonu etkinliklerinde bu sefer rafting vardı. Ekibimiz bu etkinlikle hoş vakit geçirirken bu dalda da iddialı olduğunu gösterdi.

Hafta Sonu Etkinliklerimizden Kareler

1-10

2014 yılını başarılı bir şekilde kapatan ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazar payını artıran firmamız ülkemizdeki en büyük sektörel fuar olan WIN fuarını da başarı ile tamamladı.19-22 Mart 2015 tarihleri arasında TUYAP fuar alanında büyük bir ilgiye sahne olan fuarda firmamız hem mevcut müşterileri ile hem de yeni ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Bu Sene de Win Fuarındaki Yerimizi Aldık