Dijital Medya'da Biz

Sigma

Şirketimizin Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Tan'ın Sektörüm Dergisi'nde yayınlanan ve 2018'in ilk yarısı için Sigma Elektrik'e ilişkin değerlendirmelerinin yer aldığı röportajı Hürriyet Yazarkafe'de yayınlandı!

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan İle Sektörüm Dergisi Röportajı, Hürriyet Yazarkafe'de

Hakan Tan Röportaj

Şirketimizin Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Tan'ın Sektörüm Dergisi'nde yayınlanan ve 2018'in ilk yarısı için Sigma Elektrik'e ilişkin değerlendirmelerinin yer aldığı röportajı yayınlandı.

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan İle Sektörüm Dergisi Röportajı

Şirketimizin Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tokhan'ın Sektörüm Dergisi'nde yayınlanan röportajı: “2018 Yılındaki Hedefimiz %50 Büyümek”

Mustafa Tokhan İle Sektörüm Dergisi Röportajı

1

Şirketimizin Genel Müdürü Murat Akgül'ün yeni yaptığımız yatırımlardan hedeflerimize, projelerimizden düzenlediğimiz seminerlere kadar aktarmış olduğu değerli bilgilerin yer aldığı; Teknik Elektrik Postası'nda yayınlanan röportajı.

Sigma Elektrik Genel Müdürü Murat Akgül ile Teknik Elektrik Postası Röportajı

hakan

Şirketimizin Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Tan'ın Electricity Dergisi'nde yayınlanan ve Sigma Elektrik'in bugünü ve geleceği hakkında detaylı görüşlerinin yer aldığı röportajı.

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan ile Electricity Dergisi Röportajı

hakan

Şirketimizin Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Tan'ın Sektörüm Dergisi'nde yayınlanan ve Sigma Elektrik'in bugünü ve geleceği hakkında detaylı görüşlerinin yer aldığı röportajı.

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan İle Sektörüm Dergisi Röportajı

hakan

Şirketimizin Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Tan'ın Teknik Elektrik Postası'nda yayınlanan ve Sigma Elektrik'in bugünü ve geleceği hakkında detaylı görüşlerinin yer aldığı röportajı.

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan ile Teknik Elektrik Postası Röportajı

1

Sigma açılabilir akım transformatörleri TS EN 60044-1e uygun olarak istenilen sınıf ve güç değerlerinde 300 A den 1000 A e kadar olan primer akımlarında üretilmektedir.

Açılabilir Akım Transformatörleri

1

40 A’ den 630 A’e kadar
4 Kutuplu
Kısa devre kesme kapasitesi 50 kA’e kadar
Ayarlanabilir kaçak akım ve açma süresi
Devreden geçen kaçak akımı gösteren LED display
TS EN 60947-2’ye uygun üretim
CE sertifikası

Kaçak Akım Korumalı Alçak Gerilim Devre Kesicileri