Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Fuar ve Etkinlikler

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİGMA'DAİSTANBUL Mayıs 2017
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi fabrika gezimizi gerçekleştirdik. İBB de kontrolör, proje sorumlusu ve arge çalışanı olarak görev yapan arkadaşlarımızla fabrikamızı gezdik. Yerli üretimi bizzat kendileri görmek istedi ve fabrika gezisinden çok hoşnut kaldılar.

KİPTAŞIN DEĞERLİ KONTROLÖRLERİ ZİYARETİMİZE GELDİİSTANBUL Mayıs 2017
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Sigma Elektrik olarak Kiptaşı fabrikamızda misafir ettik. Kiptaş’ın Arge Müdürü Vedat AKSU, Arge Personeli Arif ÇELEB, Kontrolörleri Uğur DUMAN ve Adem SOLMAZ fabrikamızı gezmek için ziyaretimize geldi. Kalıphaneden test laboratuarına, arge çalışmalarından montaj kısmına kadar her tarafını gezdikten sonra genel olarak çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.

SİGMA ELEKTRİK ADANA SEMİNERİADANA Nisan 2017
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Sigma Elektrik olarak 19 – 21 Nisan tarihleri arası Mersin, Hatay ve Adana’da olmak üzere düzenlediğimiz AG KORUMA VE KONTROL ELEMANLARI seminer programının son durağında Adana’da, Sheraton Grand Otel’de konuklarımızla buluştuk. Açılış konuşmasını EMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Olpak KADEŞ yaptı. Sonrasında İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürümüz Şahin KESKİN’in ‘’AG Devre Kesicileri’’,’’AG Parafudrlar ‘’,’’Kaçak Akım Koruma Şalterleri’’ başlıklı ve Elektrik - Elektronik Mühendisimiz Talip TANRIKULU’nun ‘’Otomatik Transfer Şalterleri’’ sunumlarıyla seminerimize son verdik. Seminer sonunda konuklarımızın teknik sorularını cevaplayarak akşam yemeğine geçtik. Yemekteki eğlenceli sohbetlerimizin sonunda başarılı ve konuklarımıza faydalı bir şekilde seminer programımızı bitirdik.

SİGMA ELEKTRİK HATAY SEMİNERİHATAY Nisan 2017
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Sigma Elektrik olarak 19 – 21 Nisan tarihleri arası Mersin, Hatay ve Adana’da olmak üzere düzenlediğimiz AG KORUMA VE KONTROL ELEMANLARI seminer programının ikinci durağında Hatay’da, Grand Boğaziçi Otel’de konuklarımızla buluştuk. Açılış konuşmasını EMO Hatay Temsilcisi Cem HÜZMELİ yaptı. Seminerimize katılım oldukça yüksekti ve bu bizi sevindirdi. Yaklaşık 160 kişinin katıldığı seminerimizi İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürümüz Şahin KESKİN’in ‘’AG Devre Kesicileri’’,’’AG Parafudrlar ‘’,’’Kaçak Akım Koruma Şalterleri’’ başlıklı ve Elektrik - Elektronik Mühendisimiz Talip TANRIKULU’nun ‘’Otomatik Transfer Şalterleri’’ sunumlarıyla tamamladık. Seminer sonunda konuklarımızın teknik sorularını cevaplayıp ve hatıra fotoğrafları çektirdikten sonra akşam yemeğine geçtik. Yemekteki yöresel lezzetler eşliğinde yaptığımız hoş sohbetle seminerimizin ikinci durağını tamamladık. Tüm katılımcılar için güzel ve yararlı bir seminer olduğunu gururla belirtiriz.

SİGMA ELEKTRİK MERSİN SEMİNERİMERSİN Nisan 2017
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Sigma Elektrik olarak 19 – 21 Nisan tarihleri arası Mersin, Hatay ve Adana’da olmak üzere düzenlediğimiz AG KORUMA VE KONTROL ELEMANLARI seminer programının ilk durağında Mersin’de, Navona Otel’de konuklarımızla buluştuk. Açılış konuşmasını EMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Atar yaptı. Sonrasında İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürümüz Şahin KESKİN’in ‘’AG Devre Kesicileri’’,’’AG Parafudrlar ‘’,’’Kaçak Akım Koruma Şalterleri’’ başlıklı ve Elektrik - Elektronik Mühendisimiz Talip TANRIKULU’nun ‘’Otomatik Transfer Şalterleri’’ sunumlarıyla seminerimizi tamamlarken Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Atar tarafından mühendislerimize teşekkür plaketleri verildi. Seminer sonunda konuklarımızın teknik sorularını cevaplayarak akşam yemeğine geçtik. Yemekteki eğlenceli sohbetlerimizin yanı sıra kurumlar arası bilgi paylaşımı ile başarılı ve konuklarımıza faydalı bir şekilde seminer programımızı bitirdik.

SİGMA ELEKTRİK WİN OTOMASYON FUARINDA KATILIMCILAR İLE BULUŞTUİSTANBUL Mart 2017
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Sigma Elektrik olarak bu yıl da WİN fuarında yerimizi aldık. 4 gün süren bu fuarda Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizle, eğitimine devam eden öğrencilerimizle, birçok kurumda görev yapan meslaktaşlarımızla ve farklı sektörden sektörümüze ve şirketimize ilgi duyan birçok yeni müşterilerimizle buluştuk. Onlarla sıkıntılarını, taleplerini ve memnuniyetlerini konuştuk.

SİGMA ELEKTRİK TOKİ EBO FUARINDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜAnkara Kasım 2016
Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik Sigma Elektrik

“Elektrik Sektörü”nün sadece kendine özel bu önemli buluşmasında, Mevcut pazarımızı büyütmek ve yeni pazarlara açılmak, Gelişmekte olan bölge ülkelerinde öncü rol oynamak. Elektrik sektörün de yaşanan gelişmeleri takip etmek ve en yeni ürünleri ve uygulamaları yerinde görebilmek Ürünlerimizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve ulaştırmak için, Sigma elektrik olarak bu fuarda yerimizi aldık. Firma olarak 24 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında TOKİ desteği ve işbirliği ile organize edilen Elektrik Teknolojileri Ve Bina Otomasyonu Sistemleri Fuar Organizasyonunun içerisinde bulunmaktan ötürü mutluluk duyduk. Organizasyon firmamız adına; TOKİ bünyesindeki yöneticiler ve elektrik kontrolörleri ile tanışma fırsatı vermesi, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilmemiz, beklentileri öğrenmemiz, firmamızı daha iyi tanıtabilmemiz adına çok verimli geçti. Ayrıca firmamızın yeni ürettiği Kaçak Akım Test Cihazının İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürümüz Şahin Keskin tarafından tanıtımı yapıldı.

Bu yıl da HANNOVER MESSE'DEYDİK!Hannover Nisan 2015

Sigma Elektrik; bu yıl 13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen ve 70 ülkeden 6500 katılımcının yer aldığı ,fuar süresinde 100 ülkeden 220.000 kişinin ziyaretçi olduğu uluslararası sanayi ve endüstri fuarları arasında en prestijli organizasyon olan Hannover Messe Endüstri Fuar’ına ikinci kez iştirak etti. Elektrik, Endüstriyel otomasyon, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet gibi konularda uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Hannover Messe Endüstri Fuarında Sigma Elektrik ürünlerini tüm dünyadan ziyaretçiler ile buluşturdu.

BU SENE DE WIN FUARINDAKİ YERİMİZİ ALDIK!İstanbul Mart 2015
Sigma Elektrik Sigma Elektrik

2014 yılını başarılı bir şekide kapatan ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazar payını artıran firmamız ülkemizdeki en büyük sektörel fuar olan WIN fuarını da başarı ile tamamladı.19-22 Mart 2015 tarihleri arasında TUYAP fuar alanında büyük bir ilgiye sahne olan fuarda firmamız hem mevcut müşterileri ile hem de yeni ziyaretçileri ile bir araya geldi. Yurtiçinden ve yurtdışından standımızı ziyaret eden ziyaretçiler hem mevcut hem de yeni ürünlerimiz ile ilgili bilgi aldılar. Özellikle yeni kurumsal logomuz ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi ve beğeni ile karşılandı.

SİGMA ELEKTRİK 4. KEZ DUBAI MIDDLE EAST ELECTRICTY FUARINDAYDI!Dubai Mart 2015
Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Alçak Gerilim Şalt cihazları üretimi alanında faaliyetlerini sürdüren Sigma Elektrik Ortadoğunun önde gelen sektörel fuarlarından Middle East Electricity fuarına üst üste 4. kez iştirak etti.Ortadoğu pazarının kendileri için çok önemli olduğunu belirten Sigma elektrik yetkilileri fuarın kendileri açısından çok verimli geçtiğini ve Sigma markasının Ortadoğu da hergeçen gün bilinirliğinin arttığını belirterek bayilik,know-how transferi ve joint-venture ile ilgili çok olumlu ikili görüşmeler gerçekleştiğini ifade ettiler.