Sigma Elektrik Sigma Elektrik

Sigma'dan Haberler

Sigma Elektrik Genel Müdürü Murat Akgül ile Teknik Elektrik Postası Röportajı Kasım 2017
Sigma Elektrik

http://www.teknikelektrik.com/haber/5037/sigma-elektrik-genel-muduru-murat-algun-ile-soylesi.html

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan ile Electricity Dergisi Röportaj Eylül 2017
Sigma Elektrik

http://www.electricityturkey.com/electricity-turkey-magazine-eylulseptember-2017/

Elektrik CMO & CSO Hakan Tan İle Sektörüm Dergisi Röportajı Eylül 2017
Sigma Elektrik

http://www.sektorumdergisi.com/roportajlarimiz/3437-yeni-projelerimizle-turk-ekonomisine-yatirim-yapmaya-devam-edecegiz.html

Sigma Elektrik CMO & CSO Hakan Tan ile Röportaj Eylül 2017
Sigma Elektrik

http://www.teknikelektrik.com/haber/4889/sigma-elektrik-hakan-tan-ile-soylesi.html

Yeni S-20 ve S-30 MİNİ AKIM TRAFOSU Eylül 2017
Sigma Elektrik

Sigma Mini Akım Transförmatörleri ile Sektörde Farklılık Yaratıyor.

EMSİAD'DAN SİGMA ELEKTRİĞE PLAKET Haziran 2017
Sigma Elektrik

EMSİAD'dan plaketimizi İç Anadolu Bölge Satış Müdürümüz Mahsuni KOCAOĞLU aldı. EMSİAD'a takdirlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

SİGMA ELEKTRİK EMO İŞBİRLİĞİ İLE TÜRKİYE GENELİNDEKİ SEMİNERLERİNE BAŞLADI Nisan 2017
Sigma Elektrik

Sigma Elektrik olarak 2017 yılında Türkiye genelinde yapacağımız seminer programına başladık. Programın ilk ayağında 19-21 nisan tarihlerinde Mersin, Hatay ve Adana'da EMO işbirliği ile seminerlerimize start verdik. İş Geliştirme Ve Pazarlama Müdürümüz Şahin Keskin ve Elektrik-Elektronik Mühendisimiz Talip TANRIKULU'nun etkili sunumlarıyla seminer programımızın ilk ayağını gerçekleştirdik. Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Atar'ın teşekkür plaketleri bizi onurlandırırken, seminer ve seminer sonrası yemek davetimize katılımın fazla olmasından mutluluk duyduk. Seminer programımızın ilk ayağını da başarılı ve konuklarımıza faydalı bir şekilde tamamladık. Seminerlerin ayrıntılarını Fuar ve Etkinlikler kısmından görebilirsiniz.

HAFTASONU ETKİNLİKLERİMİZDEN KARELER Mart 2017
Sigma Elektrik

Spor ve sporcunun dostu Sigma Elektriğin hafta sonu etkinliklerinde bu sefer rafting vardı. Ekibimiz bu etkinlikle hoş vakit geçirirken bu dalda da iddialı olduğunu gösterdi.

SİGMA ELEKTRİK POLONYA ‘da ! Eylül 2015
Sigma Elektrik

Firmamız Avrupa’nın önemli pazarlarından olan Polonya ‘da işbirliği yaptığı ASTAT firmasının satış personeline yönelik bir sunum gerçekleştirdi. Dış ticaret müdürü Hüseyin Konar tarafından 16 Eylül 2015 tarihinde Bielsko Biala şehrinde yapılan sunumda Sigma Elektrik ve ürünleri hakkında detaylı bilgi verildi.

BU SENE DE WIN FUARINDAKİ YERİMİZİ ALDIK! Nisan 2015
Sigma Elektrik

2014 yılını başarılı bir şekilde kapatan ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazar payını artıran firmamız ülkemizdeki en büyük sektörel fuar olan WIN fuarını da başarı ile tamamladı.19-22 Mart 2015 tarihleri arasında TUYAP fuar alanında büyük bir ilgiye sahne olan fuarda firmamız hem mevcut müşterileri ile hem de yeni ziyaretçileri ile bir araya geldi. Yurtiçinden ve yurtdışından standımızı ziyaret eden ziyaretçiler hem mevcut hem de yeni ürünlerimiz ile ilgili bilgi aldılar. Özellikle yeni kurumsal logomuz ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi ve beğeni ile karşılandı.

Açılabilir Akım Transformatörleri Ocak 2014
Sigma Elektrik

Sigma Açılabilir Akım Transformatörleri Sigma Açılabilir tip AG akım transformatörleri güç değişiminin zorunlu olduğu çalışmakta olan tesislerde enerjinin kesilip kablo veya baraları sökmeden montajı mümkün kılarlar.

Sigma açılabilir akım transformatörleri TS EN 60044-1e uygun olarak istenilen sınıf ve güç değerlerinde 300 A den 1000 A e kadar olan primer akımlarında üretilmektedir.

Kaçak Akım Korumalı Alçak Gerilim Devre Kesicileri Ocak 2014
Sigma Elektrik

40 A’ den 630 A’e kadar
4 Kutuplu
Kısa devre kesme kapasitesi 50 kA’e kadar
Ayarlanabilir kaçak akım ve açma süresi
Devreden geçen kaçak akımı gösteren LED display
TS EN 60947-2’ye uygun üretim
CE sertifikası

Üretimde otomasyona ağırlık vermeye devam ediyoruz... Ocak 2014
Sigma Elektrik

Artan müşteri taleplerine zamanında cevap verebilmek amacıyla 2013 yılı başında proje çalışmalarına başladığımız Otomatik Sigorta Otomatik perçinleme ve test ünitesini devreye alarak otomatik sigorta üretim kapasitemizi % 60 arttırmayı başardık.Montaj sonrası perçinleme dahil olmak üzere tüm rutin testlerin otomatik olarak gerçekleştirildiği sistem ile kalite kontrol sürecimizi daha iyiye taşımanın haklı gururunun yaşıyoruz.

Sigma Elektrik Sudan’da Uluslararası Ticaret Fuarındaydı! Ocak 2014
Sigma Elektrik

Sigma Elektrik bu yıl 31. Düzenlenen Sudan’ın en büyük fuarı olan Khartum Uluslar arası ticaret fuarına katıldı.30 ocak ile 6 şubat 2014 tarihleri arasında Khartum fuar alanında gerçekleştirilen fuarda Sigma standına çok büyük bir ilgi vardı.Yaklaşık 2 yıldır Sudan pazarında ürünlerinin satıldığını belirten Sigma Elektrik yetkilileri ürünlerinin Sudan Elektrik dağıtım şirketi tarafından onaylandığını ve sudan’daki Pazar paylarının her geçen gün arttığını belirttiler.

AG devre kesicisi seçimi Ocak 2014
Alçak gerilim, yüksek kalite... Ocak 2014
Sigma Elektrik ISO 14001 çevre yönetim sistemini belgelendirdi. Ocak 2014
Sigma Elektrik konutlara yönelik korumada alternatif çözümler sunuyor. Ocak 2014
Sigma Elektrik yeni üretim tesislerinde yatırımlarına devam ediyor. Ocak 2014
Sigma Elektrik yeni üretim tesislerinde yatırımlarına hızla devam ediyor. Ocak 2014
Sigma Elektrik yatırımlarına yeni üretim tesislerinde devam edecek. Ocak 2014
Sigma'dan yeni ürünler Ocak 2014